Jaki znak Twój?Zostało niewiele czasu na głosowanie w konkursie na „Logo roku”! O północy ankiety przestaną być aktywne. Jeśli nie przydarzy się żadna katastrofa, zwycięzca zostanie ogłoszony w sobotni poranek na naszym fanpage oraz twitterze!

Kto jeszcze nie głosował, może to uczynić klikając na herb klubu, widniejący poniżej i następnie wybierając ocenę 5 (najlepszy) albo 4 albo 3 albo 2 albo 1 (najgorszy) na umieszczonej tam ankiecie. Klub, który uzyska najwyższą średnią ocen – wygrywa nasz plebiscyt! W nagrodę otrzyma pamiątkowy dyplom oraz jedną z nagród: audyt wizerunkowy albo grafikę autorską w formie plakatu A2.

Dwa najciekawsze komentarze, które zostawiliście na stronie (lub fanpage) zostaną także nagrodzone. Jeden autor otrzyma książkę „Rozgrywki piłkarskie w Galicji do roku 1914”, a drugi nasz plakat z historycznymi znakami 154 klubów.


Czas płynie, Wasz klub czeka na głosy!

reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama