logo miesiącaPierwszy miesiąc, w którym ocenialiście znaki przyniósł niespodziany rezultat. Najwyższe noty zebrał odświeżony znak Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.

Od lutego wspólnie oceniamy znaki zamieszczane na stronie polskielogo.net. Moja nota to średnia ocena logo w pięciu kategoriach, a Wy – Drodzy Czytelnicy – punktujecie każdy znak w skali 1-5. Oczywiście możecie także wpisywać swoje opinie o każdym logo, szczegółowe oceny, w komentarzach. Oceniacie także znaki, które zaprojektowałem, czego zaś ja unikam.

Ku mojemu zaskoczeniu, najwyżej oceniliście w lutym dwa znaki, które zaprojektowałem – Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie oraz Radunii Stężyca, za co serdecznie dziękuję. Wasza ocena – wyższa od mojej – przesunęła także znak Łódzkiego Towarzystwa Sportowo-Gimnastycznego na podium rankingu.

Łącznie w lutym 21 klubów trafiło na stronę, z czego aż 9 zdobyło oceny powyżej 3,0 – co oznacza, że znaki te zaliczamy do udanych. Najgorzej wypadł emblemat Darzboru Szczecinek, klubu, który przestał istnieć w zeszłym roku. Pozostaje nam liczyć, że wraz z nowym szczecineckim klubem poprawią także jakość swojego znaku.

Ranking lutego możecie obejrzeć tutaj.