Gwiazda październikaPo wrześniowej batalii na logo roku, nastąpiła chwila oddechu w serwisie. W październiku sześć znaków trafiło pod Wasze oceny, czas sprawdzić który uzyskał najwyższą średnią!

W najbliższym czasie wyznaczyłem sobie cel – uzupełnić na polskielogo.net znaki klubów, które występują obecnie w najwyższych polskich ligach futbolowych (przede wszystkim brakujące kluby Ekstraklasy i 1. Ligi), bądź otarły się o Ligę w okresie międzywojennym.

Dlatego w październiku na stronie pojawił się wpis o logo Podbeskidzia oraz przedwojennych klubów: WIMA Łódź, Rewera Stanisławów oraz Pogoń Katowice.

Przegląd znaków uzupełniłem o reaktywowane niedawno zespoły Polonii Nowy Tomyśl oraz Lesovii Trzebieszów.

Jak się okazało, to „Czarny koń” z Trzebieszowa skończył miesiąc z najlepszą średnią ocen. Jako autor tegoż herbu, serdecznie dziękuję Wam za wyróżnienie!

Pełny ranking października znajdziecie TUTAJ. Zapraszam do zabawy w listopadzie. Jeśli chcielibyście przeczytać o znaku jakiegoś klubu, piszcie, postaram się opisać historię herbu Waszego klubu.

Na koniec przypomnę, że średnia ocen znaków w każdym miesiącu ma znaczenie – ranking miesięczny stanowi eliminacje do konkursu na logo roku, który wystartuje w sierpniu 2017 roku. W pierwszej edycji najlepszy okazał się Widzew, w którym przeprowadzę audyt wizerunkowy w najbliższym czasie.