Logo rokuTylko u nas, tylko we wrześniu – wybieramy najlepszy znak, który pojawił się w serwisie polskielogo.net. Dzisiaj znajdziecie krótki opis każdego herbu, uczestniczącego w plebiscycie.

W połowie sierpnia minął rok od kiedy w serwisie polskielogo.net pojawił się pierwszy wpis. Z okazji urodzin otworzyłem plebiscyt na najlepszy znak, który pojawił się dotychczas w serwisie.

Wstępna selekcja odbyła się na podstawie rankingów miesiąca – do konkursu trafiły po 3 najwyżej oceniane znaki z każdego miesiąca. Postanowiłem pominąć herby nieistniejących klubów (stąd brak nominacji wśród znaków z czerwca i lipca – gdy trwał przegląd klubów istniejących przed II wś). W ten sposób mamy 30 uczestników konkursu, których logo możecie oceniać w skali 1-5.

Plebiscyt potrwa do końca września (w tym miesiącu nie będzie głosowania na logo miesiąca), a klub, który uzyska najwyższą średnią wygra nagrodę: grafikę autorską ilustrującą jego dzieje lub audyt wizerunkowy, który zostanie przeprowadzony autorską metodą we współpracy z władzami klubu (i tylko w przypadku, gdy klub będzie zainteresowany taką formą współpracy). Dodatkowo otrzyma pamiątkowy dyplom z tytułem „LOGO ROKU”.

Oceniajcie znaki, poniżej znajdziecie krótki opis każdego z nich wraz z ankietą. Zapraszam także do komentowania wpisów w serwisie lub na fanpage, najciekawsze opinie zostaną nagrodzone!

reklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklamareklama