logo miesiącaDzięki Waszej aktywności, na finiszu Cracovia odskoczyła Hutnikowi i Ślęzie. Dzisiaj przeczytacie także, kto wygrał pojedynek miast oraz upominki polskielogo.net.

Przypomnijmy, że w marcu na stronę trafiło dwadzieścia klubów. Były wśród nich znaki trzech Mistrzów Polski oraz cztery znaki, których lifting postanowiłem przeprowadzić w ramach akcji „Jak to widzę?”.

W Krakowie toczył się zacięty bój między „Pasami” a „Hutnikami”, w pozostałych miastach liderami zostały: Ślęza we Wrocławiu, RKS Okęcie w Warszawie a Warta w Poznaniu.

Ranking marca możecie obejrzeć tutaj.

W pojedynku miast zwyciężył Kraków!

KrakówWarszawaPoznańWrocław

W konkursie dotyczącym aktywności na stronie i fanpage nagrody otrzymali:

1. Największa liczba komentarzy:
JAROCKI – wygrywa plakat ze 164. znakami klubów widniejącymi na stronie.

Plakat polskielgoo.net

2. Naszywki z logo strony za najciekawsze komentarze wygrali:

RAFIK: „Osobiście bardziej bym się identyfikował z autorskim znakiem, niż z mocno niedopracowanym herbem.” przy wpisie dotyczącym KS Brochów na stronie

Piłka nożna II Rzeczypospolitej – chronologia 1903-1939: „A czemu zabrano żyrafę? W Niecieczy jest samotny słoń:).” przy wpisie na facebook-u dotyczącym RKS Okęcie.

Plakat polskielgoo.net

Zwycięzców proszę o przesłanie mailem lub poprzez facebook-a danych do wysyłki materiałów.

Wszystkim dziękuję za aktywność na stronie, dopingujecie mnie do dalszej pracy nad rozwojem serwisu!

Zapraszam Was także do dzielenia się opiniami, czy podobała Wam się kampania? Które kluby chcielibyście zobaczyć w najbliższym czasie na polskielogo.net?