Batalia miastNadszedł czas pokazać, w którym mieście mają najlepsze znaki! W marcu na stronie polskielogo.net pojawią się logo klubów z Warszawy, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Oceniajcie, komentujcie i wygrywajcie upominki!

Cztery miasta, dziesiątki klubów. Kilka trafiło już na stronę, teraz czas sprawdzić, które znaki klubów z Warszawy, Krakowa, Poznania, i Wrocławia są najlepsze.

W marcu pojawi się po 5 znaków z każdego miasta, z czego po dwa historyczne, jednym elitarnym (Warszawa odstąpiła swoje miejsce dla Krakowa, bo już wszystkie pierwszoligowe trafiły na polskielogo.net, za to zyskała jeden klub z niższych lig) oraz jednym z niższych lig. W piątki zaprezentuję moje wersje wybranych znaków z tych miast, w ramach serii „Jak to widzę”.

Batalia miastOceniacie każde logo, a po zakończeniu głosowania (31 marca) okaże się, który klub i miasto otrzymały najwyższe noty.

Nagrody
Aktywność na polskielogo.net oraz Facebook-u zostanie doceniona. Autor największej liczby komentarzy zamieszczonych na stronie lub fanpage (oczywiście spam, wulgaryzmy i hejt będą kasowane i nie uwzględnione w konkursie), wygra wyjątkowy plakat z polskimi znakami sportowymi dotychczas opublikowanymi w serwisie, wybranymi przez autora.

Batalia miastPlakat przedstawia monochromatyczne znaki klubów ułożone w sylwetkę orła (logo strony), wg klucza geograficznego. Logo mają zróżnicowaną wielkość , od 1,5 do 3 cm na plakacie formatu B1.

Batalia miastDodatkowo dwa najciekawsze komentarze (w mojej ocenie) wygrywają naszywki z logo strony!

Konkurs trwa od dzisiaj do 31 marca 2016 r, godziny 23:59. Rozstrzygnięcie nastąpi w pierwszym tygodniu kwietnia.

Wszystkie dodawane znaki w ramach konkursu możecie obejrzeć tutaj.