Mistrzowski znak stuleciaPrzeczytaj opis znaku i oceń w skali 3-5. Konkurs potrwa do północy z 9 na 10 listopada. Zapraszam do zabawy!


Łódzki KS logoŁKS zdobywał mistrzowskie laury w aż 7 dyscyplinach, najwięcej w koszykówce kobiet. Jest to także klub, który używał wielu wersji swojego znaku w historii. Popularna „przeplatanka” była stosowana w czerwieni na białym tle lub w inwersji na czerwonej tarczy. Po wojnie często stosowano także biało-czerwono-białą chorągiew. I jak z tego peletonu znaków wybrać ten jeden, najbardziej charakterystyczny dla klubu? W konkursie znajdziecie wersję używaną w latach 80-tych, przywróconą w XX wieku, z którą klub odnosił najwięcej sukcesów.

Znak Łódzkiego Klubu Sportowego jest Twoim zdaniem:

  • 5 / doskonały (60%, 1 977 razy oceniany)
  • 3 / piękny, ale inne ładniejsze (37%, 1 196 razy oceniany)
  • 4 / wartościowy (3%, 101 razy oceniany)

Ilość głosów: 3 274

Loading ... Loading ...

Uwaga: z jednego IP można oddać jeden głos. Głosy oddane za pomocą robotów lub serwisów do anonimowego głosowania zostaną usunięte. Uczestnicząc w ankiecie, użytkownik wyraża zgodę na zasady wypisane poniżej, m.in. przetwarzanie numeru IP swojego urządzenia dla potrzeb przeprowadzenia konkursu.



Dziękujemy za udział w konkursie!

Bądź na bieżąco i śledź nas na fanpage:


oraz na Twitterze:



Więcej o uczestnikach konkursu „Znak 100-lecia”:

Mistrzowski znak stuleciaRanking Mistrzów Polski i znaki 50 uczestników konkursu

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie I

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie II

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie III

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie IV

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie V

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie VI

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie VII

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie VIII

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie IX

Mistrzowski znak stuleciaZnaki w grupie X


Kilka zasad:


1. Organizatorem konkursu jest Jakub Malicki, autor serwisu polskielogo.net;

2. Konkurs przeprowadzony w dniach 21/10-10/11/2018 w serwisie polskielogo.net;

3. Konkurs przebiega w dwóch etapach.

a) W pierwszym użytkownicy konkursu wybierają 10 znaków spośród 50. Znaki zostały podzielone na 10 grup po 5 klubów. Klub, który uzyska najwięcej głosów w każdej z grup przed 31 października, dostaje nominację do finału; w przypadku równej liczby głosów, decyduje wyższe miejsce w Rankingu Mistrzów Polski; w przypadku równej średniej ocen dwóch lub więcej znaków w finale konkursu, dn. 10 listopada zostanie przeprowadzona dogrywka na fanpage

b) organizator nie wyklucza przyznania tzw. „dzikiej karty” w finale dla jednego dodatkowego klubu, wytypowanego osobiście lub poprzez aktywność użytkowników na fanpage;

c) W finale konkursu, użytkownicy serwisu będą oceniać wskazane znaki w skali 3 do 5 (gdzie 3 oznacza notę najgorszą, a 5 najlepszą). Klub, który uzyska najwyższą średnią notę do dnia 10 listopada 2018, wygra plebiscyt.

4. Każdy uczestnik może oddać jeden głos z jednego IP;

a) należy pamiętać, że zarówno uczestnictwo w konkursie, jak i użytkowanie strony, oznacza zgodę użytkownika na przetwarzanie danych osobowych, w postaci numeru IP oraz przechowywanie w Twojej przeglądarce plików cookies;

b) oceny postawione za pomocą robotów/serwisów do anonimowego głosowania zostaną usunięte;

5. W przypadku nieprzewidzianych okoliczności, np. awarii serwera lub innych zdarzeń losowych, konkurs może zostać zakończony przed terminem lub wydłużony o kilka dni, o czym organizator poinformuje na łamach serwisu polskielogo.net i w mediach społecznościowych;

6. Nagrodą dla zwycięskiego klubu będzie wpis na PolskieLogo zawierający autorską propozycję znaku dla tego klubu, opublikowany najpóźniej 31 grudnia 2018 roku.

7. Organizator dołożył wszelkich starań by dane historyczne klubów były poprawne, jeśli jednak wkradł się błąd w którejkolwiek części publikacji, proszę o kontakt poprzez formularz lub wiadomość na fanpage.


© Autor: Jakub Malicki